Szkoła

Zapraszamy do współpracy szkoły lub Rady Rodziców.

Oferujemy Państwu usługi fotograficzne w/g Państwa potrzeb. Jesteśmy elastyczni i potrafimy przygotować realną ofertę do każdego zamówienia. Preferowanym modelem współpracy - wpływającym przede wszystkim na cenę, a co za tym idzie na dostępność oferty dla rodziców - jest wykonanie tylko zamówionych zdjęć i odbitek. Taki model nie generuje niepotrzebnych kosztów, a co za tym idzie rodzice którzy zamawiają zdjęcia nie muszą opłacać zdjęć które musielibyśmy wykonać dla rodziców którzy tych zdjęć nie chcą.

W przypadku usług grupowych takich jak bale czy studniówki nie wykonujemy odbitek a rodzice otrzymują w ustalonej cenie płytę DVD ze zdjęciami, które można wywołać zarówno w naszym jak i dowolnie innym FotoLabie. Proponujemy wykonanie zdjęć z takich wydarzeń szkolnych jak:

  • Pasowanie na ucznia
  • Bal karnawałowy
  • Bal szkolny/gimnazjalny na zakończenie szkoły
  • Studniówki
  • a także bardzo popularne Mikołajki

Oferujemy wykonanie klasowych zdjęć grupowych a także tablo - w tym tablo całego rocznika do zawieszenia w szkole. Proponujemy wykonanie kalendarzy całorocznych z wyrywanym kalendarium, oraz jednostronnych "szkolych" w formacie 30x45 cm na dowolny okres czasu np. od września do sierpnia kolejnego roku.

Zapraszamy do współpracy szkoły i przedszkola.